Be Mindful

Czym jest mindfulness? I jak ma się do zapachów? O treningu uważności (na siebie i innych), podstawowych założeniach tej filozofii i narzędziach, które mogą okazać się pomocne, Natasza Kotarska rozmawia z Marią Prokop, oraz influencerką Angeliką Grabowską.

Trenerka oddechu i nauczycielka jogi, pasjonatka zdrowego i zrównoważonego życia. Po piętnastoletniej, menedżerskiej karierze w korporacji, ruszyła drogą nauczania jogi, medytacji, i technik oddecowych. Na co dzień Maria praktykuje w zgodzie z tradycjami jogi Iyengara,

vinyasa yoga, oraz Hatha yoga. Jej zajęcia to kogiel-mogiel tych metod, i zawsze hasło przewodnię jej zajęć to “slowly slowly.” Kocha pracę z osobami pocątkującymi. Jednak największy nacisk kładzie na oddech, który jest wspólnym mianownikiem każdej formy ruchu oraz bezruchu. Nauka świadomego oddechu jest jej pasją i pragnie przekazać tę wiedze jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamianąc im, jaki cenny jest do dar i jak potężne narzędzie, o czym w życiu codziennym często zapominamy.

Z wykształcenia kosmetolog, z powołania twórczyni internetowa, z pasji kocia mama i wokalistka. Od dekady tworzy treści w internecie, a od kilku lat skupia się na tematyce pielęgnacji, zdrowia i urody, o czym napisała również kilka e-booków.

W 2023 roku została wyróżniona jako Influencerka Roku o tematyce beauty przez serwis wizaz.pl.

a może tak

konkurs

Do wygrania: Nagroda główna 1x "Weekend w spa Młyn Klekotki dla dwóch osób", 5 x nagroda drugiego
stopnia Zapach Tom Tailor Be Mindful

dla ciebie

Sprawdź zapach
Tom Tailor Be Mindful!

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w strefausmiechu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Zobacz Politykę Prywatności