Zapach, a nastrój

Jak zadbać o dobry nastrój i pozytywną energię za pomocą zapachów? I jak wpływają one na naszą życzliwość?
Tego dowiecie się z pierwszego webinaru z udziałem ekspertów – senselierki Marty Siembab oraz psycholożki
Anny Mochnaczewskiej.

Twórca zawodu senseliera - multidyscyplinarny ekspert w dziedzinie zapachu. Tworzy angażujące zmysły rozwiązania w obszarze sprzedaży, marketingu i komunikacji. Projektuje krajobrazy zapachowe dla budynków, kreuje indywidualne zapachy dla marek.

Aktywna uczestniczka festiwali designu, wykładowca uczelni artystycznych, ekonomicznych i społecznych, prelegentka konferencji technologicznych i marketingowych. Autorytet w dziedzinie edukacji wokół zmysłu węchu. Pracuje w całej Europie, przekładając multidyscyplinarną wiedzę o zapachu na praktyczne zastosowania dla biznesu, świata kultury i sztuki.

Jest psychologiem i psychoterapeutką. Współzałożycielka Centrum Terapii Schematu w Warszawie. Ukończyła 4 - letnie specjalizacyjne szkolenie w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Oxford Cognitive Therapy Centre, zakończone zdobyciem certyfikatu psychoterapeuty

poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła wiele szkoleń i warsztatów z terapii schematu akredytowanych przez International Society of Schema Therapy. Jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz psychoterapii par.

Stara się nie tylko pomagać w gabinecie, ale rownież poprzez media społecznościowe. Prowadzi swój profil na Instagramie (@anna_mo_anna) gdzie dzieli się wiedzą psychologiczną, tłumaczy mechanizmy funkcjonowania ludzkiej psychiki i motywuje do zmiany. Razem z producentem muzycznym Michałem Wasilewskim prowadzą podcast Spokój Rozmowy, gdzie przyglądają się ludzkiej naturze.

Prywatnie zakochana w swojej rodzinie, psie i kotach, tatuażach, nartach, kitesurfingu i podróżach.

a może tak

konkurs

Do wygrania: Akcesoria sportowe Reebok: mata do jogi, bidon, torba treningowa, skakanka,
czapka z daszkiem + zestaw zapachów Reebok

dla ciebie

Sprawdź nową linię
zapachów od Reebok!

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w strefausmiechu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Zobacz Politykę Prywatności